Často kladené otázky

Ako sa dostanem z letiska do apartmánu?

Boutique Apartments: Z letiska sa k nám dostanete veľmi jednoducho - autobusom číslo 61. Budete potrebovať lístok v hodnote 0.90€, ktorý si kúpite priamo na zastávke. Cesta trvá cca 25 minút, vystúpite na zastávke “Karpatská”, prejdete na druhú stranu cesty, vydáte sa smerom vpravo hore , a po 200 metroch ste u nás. Pre pohodlnejších odporúčame použiť aplikáciu “bolt” alebo “uber” namiesto klasického taxi, určite ušetríte ;)

Street food Apartments: Z letiska sa k nám dostanete veľmi jednoducho - autobusom číslo 61. Budete potrebovať lístok v hodnote 0.90€, ktorý si kúpite priamo na zastávke. Cesta trvá cca 25 minút, vystúpite na zastávke “Karpatská”, prejdete na druhú stranu cesty, vydáte sa smerom vpravo hore ulicou, po 150 metroch zahnete vľavo medzi dve malé parkoviská, po 15 metroch smerom vľavo, a ste u nás. Pre pohodlnejších odporúčame použiť aplikáciu “bolt” alebo “uber” naˇiesto klasického taxi, určite ušetríte ;)Ako sa dostanem z hlavnej vlakovej stanice do apartmánu?

Boutique Apartments: Z Hlavnej Stanice sa k nám dostanete veľmi rýchlo a jednoducho, a to len za 5 minút pešej chôdze. Pôjdete rovno od stanice až na najbližšiu križovatku, prejdete cez priechod pre chodcov na druhú stranu vozovky, a vydáte sa vľavo, po 80-tich metroch ste u nás.

Street food Apartments: Z Hlavnej Stanice sa k nám dostanete veľmi rýchlo a jednoducho a to len za 7 minút pešej chôdze. Pôjdete rovno od stanice až na najbližšiu križovatku, prejdete cez priechod pre chodcov na druhú stranu vozovky a vydáte sa vľavo. Po prejdení 130 metrov zahnete vpravo pomedzi dve malé parkoviská, po 15-tich metroch pôjdete vľavo, a ste u nás.Čo robiť v prípade, že sa chcem prísť ubytovať pred 15:00?

Boutique Apartments: V prípade, že by ste chceli k nám prísť skôr ako o 15:00 (čo je najskorší možný čas na ubytovanie sa), vieme Vám ponúknuť úschovu batožiny v našom zariadení. Prosím napíšte nám email s touto požiadavkou a my Vám pošleme jednoduché inštrukcie.

Street food Apartments: V prípade, že by ste chceli k nám prísť skôr ako o 15:00 (čo je najskorší možný čas na ubytovanie sa), vieme Vám ponúknuť úschovu batožiny v našom zariadení. Môžete tak učiniť každý deň, a to najskôr od 8:00. Stačí prísť na adresu a požiadať personál za barom v kaviarni. Kedykoľvek po 15:00 sa môžete prísť ubytovať do vášho apartmánu / štúdia, podľa self check-in (svojpomocné ubytovanie) inštrukcií, ktoré Vám zašleme na mail počas dňa vášho príchodu.Ako je to u vás s parkovaním?

Boutique Apartments: Môžete si rezervovať jeden z naších 3 miest (cena je 14€ za pobytový deň). V tomto prípade je potrebná záväzná rezervácia vopred, keďže tieto 3 boxy slúžia pre 12 apartmánov / štúdií. Parkovacie miesta sa nachádzajú cca 50 metrov od budovy.

Street food Apartments: Môžete si rezervovať jeden z naších 3 miest (cena je 14€ za pobytový deň). V tomto prípade je potrebná záväzná rezervácia vopred, keďže tieto 3 boxy slúžia pre 12 apartmánov / štúdií. Parkovacie miesta sa nachádzajú v tesnom susedstve budovy.Môžem si u vás objednať raňajky?

Boutique Apartments: Raňajky podávame denne v našej druhej budove “Street food & cafe Possonium”, len pár desiatok metrov od budovy s vašim apartmánom, a to pondelok až piatok v čase od 7:30 do 10:00 a v sobotu až nedeľu od 8:00 do 11:00. Rezervácia nie je potrebná, stačí prísť.

Street food Apartments: Raňajky podávame denne v Street food & cafe Possonium, hneď pod vašim apartmánom, a to pondelok až piatok v čase od 7:30 do 10:00 a v sobotu až nedeľu od 8:00 do 11:00. Rezervácia nie je potrebná, stačí prísť.Kedy dostanem kód od dverí?

Všetky potrebné inštrukcie k self check-in (svojpomocné ubytovanie) obdržíte na email, ktorý ste zadali pri vytváraní rezervácie a to v deň vášho príchodu okolo obeda.Ako postupovať pri self check-in (svojpomocnom ubytovaní sa)?

Boutique Apartments: V deň vášho príchodu (okolo obeda) vám pošleme podrobné inštrukcie k self check-in (svojpomocné ubytovanie) na email, ktorý ste použili pri vytváraní rezervácie. Inštrukcie obsahujú fotografie, kód od vstupných dverí do budovy, kód od sejfu na chodbe, označený názvom vami rezervovaného apartmánu / štúdia, v ktorom sa nachádzajú karty od elektronických zámkov, ako aj ďalšie potrebné informácie pre váš pobyt, spolu s pravidlami, ktoré treba u nás dodržiavať.

Street food Apartments: V deň vášho príchodu (okolo obeda) vám pošleme podrobné inštrukcie k self check-in (svojpomocné ubytovanie) na email, ktorý ste použili pri vytváraní rezervácie. Inštrukcie obsahujú fotografie s vyznačeným postupom, kód od vstupných dverí do budovy (použijete v prípade príchodu po 22:00), kód od sejfu na chodbe označený názvom vami rezervovaného apartmánu / štúdia, v ktorom sa nachádzajú karty od elektronických zámkov, ako aj ďalšie potrebné informácie pre váš pobyt, spolu s pravidlami, ktoré treba u nás dodržiavať.Je možné sa odubytovať aj neskôr ako o 11:00?

Boutique Apartments: Odubytovať sa je nutné najneskôr do 11:00, v deň vášho odchodu. Vieme vám ponúknuť odloženie batožiny v našom sklade.

Street food Apartments: Odubytovať sa je nutné najneskôr do 11:00, v deň vášho odchodu. Vieme vám ponúknuť odloženie batožiny v našom sklade. Stačí, ak necháte zbalenú batožinu vo vašom apartmáne / štúdiu, a náš personál ju počas upratovania presunie do skladu. Pri jej vyzdvyhnutí požiadate personál za barom v kaviarenskej časti, a batožinu vám odovzdá. Pozor, je nutné tak učiniť najneskôr do 21:45!Môžeme k vám prísť aj so psom?

Psíkov máme radi, preto môžu u nás bývať spolu s vami, a to bezplatne. Chceme vás požiadať, aby ste mysleli aj na ostatných ubytovaných hostí. V prípade, že váš miláčik neznáša samotu a veľa šteká, nenechávajte ho v apartmáne / štúdiu samého.Máte detskú postieľku?

Radi vám pripravíme detskú postieľku, stačí, ak nás o tejto požiadavke budete informovať vopred.Čo znamená “apartmán s privátnou externou kúpelňou”?

Boutique Apartments: Takýto typ kúpeľne máme k dvom apartmánom. Apartmány a kúpeľne sa nachádzajú na rovnakých poschodiach, na spoločnej chodbe. Na jej použitie musíte opustiť apartmán, prejsť k nej cca 7 metrov cez spoločnú chodbu v budove. Nikto iný okrem hostí z daného apartmánu ku kúpeľni nemá prístup, pretože kľúč od tejto kúpeľne nájdete iba vo Vašom apartmáne, všetky ostatné apartmány v budove majú svoju vlastnú kúpeľňu vo vnútri.Môžeme si u vás bezpečne odložiť bicykel?

Boutique Apartments: Ak k nám cestujete na bicykli, nemusíte sa o jeho bezpečnosť obávať. Naše zariadenie disponuje uzavretou záhradou, ktorá okrem relaxu slúži aj ako parkovisko pre vaše bicykle.

Street food Apartments: Ak k nám cestujete na bicykli, nemusíte sa o jeho bezpečnosť obávať. Na našej záhrade máme priestor, ktorý poslúži na úschovu vášho bicykla.Je potrebné priniesť si posteľné prádlo, uteráky a mydlo?

Všetky naše apartmány / štúdia sú pre vás pripravené pre vami rezervovaný počet ľudí s oblečenou posteľnou bielizňou, uterákmi, sprchovým gélom a fénom na vlasy.Ponúkate každodenný hotelový servis (každodenná výmena posleťného prádla, uterákov, ustieľanie postele, atď …)?

Nie, každodenný hotelový servis neponúkame. V prípade, že máte o túto službu záujem, stačí nás s touto žiadosťou vopred kontaktovať.Ako je to u vás s kúrením a klimatizáciou?

Všetky naše apartmány / štúdia sú vybavené centrálnym kúrením a klimatizáciou s nezávislým ovládaním.Aké sú podmienky storno poplatku?

Po úspešnom vytvorení rezervácie vám bude zaslaný automatický email so všetkými informáciami. Do niekoľkých hodín vám bude strhnutý depozit vo výške 5% z celkovej ceny rezervácie. Tento depozit je nevratný. Zvyšok sumy vám bude strhnutý spolu s mestskou daňou, 7 dní pred vašim príchodom. V prípade, že použijete kreditnú kartu s dátumom expirácie pred vašim príchodom, takáto rezervácia bude zrušená.

V prípade, že vaša karta bude z akýkoľvek dôvodov zamietnutá, požiadame vás o nové údaje o karte / doplnenie finančných prostriedkov na vami uvedenej karte. Ak nám do 24 hodín tieto údaje neposkytnete / nedoplníte si finančné prostriedky, vaša rezervácia bude zrušená.

Ceny nezahŕňajú mestskú daň vo výške 1,70€ osoba / noc.
Študenti do 26 rokov, ktorí sa vedia preukázať platným študentským preukazom, mládež pod 18 rokov, ako aj seniori nad 70 rokov túto daň neplatia.

Vykonávať zmeny v rezervácii bez 100% storno poplatku je možné jedine emailom: info@possonium.sk, a to najneskôr do 7 dní pred príchodom. Pre rezervácie, pri ktorých je počet osôb 10 a viac, sú povolené zmeny rezervácie najneskôr do 14 dní pred príchodom. V prípade zrušenia rezervácie menej ako 7 resp.14 dní pred príchodom, alebo v prípade nepríchodu, vám bude učtovaný storno poplatok vo výške 100%.